تبلیغات
دست نوشته های من... - با این همه ستاره خجالت داره!!

 

 شنبه 21 آبان 1384

با این همه ستاره خجالت داره!! [ورزشی , ]

به گزارش استقلال بلو :

جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴  ساعت ۳۰:۱۷


ورزشگاه: آزادى
ایران یك
گل : وحید هاشمیان (۱۴)


مقدونیه ۲
گل: نیكولا (۹) و آدریان (۴۲)


داور: عبدالرحمان دلاور (بحرین)


كمك ها: حیدر شكور، علیرضا كهورى (ایران)


اخطار: فریدون زندى (ایران)


تماشاگر: ۱۵ هزار نفر

ایران: ابراهیم میرزاپور (وحید طالب لو ۴۶)، رحمان رضایى، یحیى گل محمدى (محمد نصرتى ۶۸)، حسین كعبى (مهدى امیرآبادى ۸۸)، مهدى مهدوى كیا، جواد نكونام، فریدون زندى (مهدى رجب زاده ۸۱)، ستار زارع، وحید هاشمیان (آرش برهانى ۶۹)، على دایى (رضا عنایتى ۷۰)
سرمربى: برانكو ایوانكوویچ

قتى دلاور، داور بحرینى سوت پایان مسابقه را به صدا درآورد، چهارمین شكست تیم ملى ایران در پنج بازى آخر به ثبت رسید. این بار تیمى كه ایران را شكست داد اصلاً در حد ژاپن و كره جنوبى نبود. حتى آنها هماهنگى بازیكنان كوئینز پارك رنجرز انگلیس را نداشتند. این مرتبه نوبت تركیبى از بازیكنان تیم المپیك و تیم B مقدونیه بود تا از ایران یك مغلوب بسازد.


تك گل تیم ملى را باید مدیون وحید هاشمیان بود. مهاجمى كه در هجده ماه اخیر در بوندس لیگا گلى نزده بود و در مسابقات تیم ملى هفت ماه در عطش گل مى سوخت. او تنها ۵ دقیقه پس از گل غافلگیر كننده مقدونیه بازى را به تعادل كشاند. شوت دایى به پاى مدافع مقدونیه خورد تا وحید با ضربه اى كه در فوتبال ایران تنها از او بر مى آید گل بزند. این شوت جبران گلى بود كه در دقیقه ۹ مسابقه تیم مقدونیه به میرزاپور تحمیل كرد. روى یك ضربه كرنر توپ روى سر نیكولا افتاد تا او چند صدم ثانیه زودتر از میرزاپور به توپ برسد. ضربه سر تیز او به زیر تیر دروازه دروازه ایران خورد تا در زیباترین حالت گل شود.


پس از تساوى دو تیم در پایان پانزده دقیقه ابتدایى مسابقه تیم ملى با استفاده از برترى فیزیكى خود در زمین، موقعیت هایى روى دروازه مقدونیه به وجود آورد اما هیچ كدام از این فرصت ها سودى براى تیم نداشت. بى دقتى هاشمیان، ایستایى دایى و حركات كند كریمى به قدر كافى روى تیم تأثیر گذاشت. تك تك فرصت ها از بین رفت تا  مقدونیه با رد و بدل كردن ۱۵ پاس تكضرب در عرض ۱۰ ثانیه به گل برسد.


اما اوج بى نظمى ایران در وقت دوم مسابقه بود. ایران با یك گل كمتر در استادیوم آزادى به دنبال گل مساوى بود اما در حركات تیم بوى گل به مشام نمى رسید. یازده بازیكن فیكس تیم ناامیدكننده ترین نمایش خود را داشتند تا برانكو در پایان ساعت اول مسابقه سه تعویض متوالى انجام دهد. تعویض هایى كه رگه هاى سیاست در آن پر رنگ تر از مصلحت بود.

 

بیرون كشیدن یحیى گل محمدى و آوردن نصرتى اولین تعویض بود. هرچندكسى نفهمید جابه جایى یك مدافع با مدافع دیگر در آن وضعیت چه توجیهى داشت. پس از آن برهانى جاى هاشمیان آمد و عنایتى جاى دایى. تغییراتى كه شاید برانكو با آن بیشتر دنبال آرام كردن تماشاگران معترض بود تا تغییر شیوه بازى تیم! پیش از آن هم در آغاز وقت دوم میرزاپور بیرون كشیده شده بود تا طالب لو گلر تیم شود.

 با این چهار جابه جایى كه دو تعویض آن كاملاً بى هدف و دوتاى دیگر حكم زیر پا گذاشتنه شدن تمام اصول برانكو را داشت، تیم اصلاً نتوانست نمایش یك ساعت ابتدایى را هم تكرار كند. غیر از بازیكنان تیم ملى كه در نیم ساعت پایانى سردرگم ترین نمایش خود را داشتند، باید قبول كرد كه برانكو هم سردرگم ترین لحظات خود در ایران را تجربه مى كرد. دو تعویض دیگر كه اثبات مى كرد برانكو قدرت تحلیل خود را از دست داده تیم را ضعیف تر از پیش كرد. هرچند كه شاید او با این تعداد تعویض به دنبال توجیهى براى این شكست بود. اینكه بازى دادن به نیمكت نشینان و كسانى كه تماشاگران سنگ آنها را به سینه مى زدند هیچ نتیجه اى را نداشته. اینكه بیرون كشیدن دایى هم به كمك تیم نیامده و اینكه در غیاب میرزاپور، طالب لو آش دهان سوزى نبوده. با وجود این همه مى دانستند كه تمام این تغییرات وقتى انجام شده كه تیم از مقدونیه عقب بود. به هرحال سوت پایان مسابقه در هیاهوى اعتراض تماشاگران گم شد. این مرتبه نوك تیز انتقاد آنها نه دایى و میرزاپور و نصرتى كه خود برانكو بود.

 او در شرایطى كه زیر فشار شدید منتقدان قرار دارد بهترین شرایط را براى حملات تند آنها فراهم كرد. با وجود این سرمربى تیم كه در چهار سال حضورش در ایران به شناخت خوبى از مردم رسیده، فرار كرد. هم از رویارویى با تماشاگران عصبانى، هم از پاسخگویى به خبرنگاران معترض در كنفرانس مطبوعاتى

 

ایران یك- مقدونیه ۲


گل ها: نیكولا (۸) و آردیال (۴۱) برای مقدونیه و وحید هاشمیان (۱۴) برای ایران داور: رحمان دلاور (بحرین)
تماشاگر: بیش از 15 هزار نفر


مقدونیه كه اتفاقاً نفرات اصلی خود را همراه نیاورده بود، درس بزرگی به فوتبال ما داد تا برانكو و گروه فنی اش بدانند كه تیم ملی دچار چه مشكلاتی است كه به مقدونیه و آن هم مقابل تیم ب یا بهتر است بگوئیم تیم سی C این کشور می بازیم.
اولین عارضه ای كه در تیم فعلی در بازی روز گذشته به چشم می آمد و اتفاقا گل درشت بود، بی انگیزگی مفرط در بین نفرات بود.


گاه در ابتدایی ترین شكل فوتبال بازی كردیم. برای تیمی كه به جام جهانی می رود، این اشكالات سطحی كوچك بسیار نگران كننده است كه میرزاپور نداند، پاس مدافع خود را نباید با دست بگیرد و یا در زدن ضربه های با پا به اندازه ای ساده لوحانه بزند كه تماشاگران احساس ترس كنند.

. این شكست اگر هیچ خاصیتی برای فوتبال ما نداشته باشد، این حس را داشت كه پوسته غرور و خودنگری برانكو را تركاند تا او واقع بینانه تر به تیم ملی و فوتبال ما نگاه كند.
مقدونیه هیچ یك از بازیكنان اصلی خود را كه در دیدارهای مقدماتی جام جهانی در گروه اول اروپا شركت داده بود به تهران نیاورده بود.


دو دروازه بان اصلی یعنی یان نیكولوسكی كه در مقابل هلند درون دروازه مقدونیه بازی كرد و پیتر میلوسفكی دیگر دروازه بان ثابت مقدونیه در بازی دیروز غایب بودند.

 

 از مدافعان ثابت مقدونیه نیكولا نوسكی، میلی كرستف، گوگر سداوسكی، ایگور متیرسكی و الكساندر تیرسكی هیچ یك در این تیم بازی نكردند.

 وانكورایانوف الكساندر بایفسكی، آرتیم ساكری، واسكو بوزینوفسكی نیز نبودند.
بهترین مهاجمان مقدونیه الكساندر واسوسكی، ولاتكو گروز دانوسكی، گوران پاندف، آكو استویكوف هم نبودند.

 

برانكو باید بداند كه در مقابل تیم دوم ملی مقدونیه نتیجه خوبی به دست نیاورده است. مقدونیه بعد از هلند، چك، رومانی و فنلاند در گروه خود در رده پنجم قرار گرفته است. این نشانه خوبی برای فوتبال ما نیست كه به تیم دوم كشوری می بازیم كه در گروه خود پنجم شده است. هلند و چك با ما چه خواهند كرد؟


آقای برانكو، تیم ملی در بازی روز گذشته برنامه و تاكتیك مشخصی كه به چشم بیاید نداشت، تنها مهره های سرشناس براساس تعریفی كه در پست های مختلف شده است چیده شده بودند.
واقعا سیستم بازی ما در مقابل مقدونیه چه بود؟ با چه شیوه ای بازی می كردیم؟ از كدام سمت و با چه نقشه ای می خواستیم به گل برسیم؟ خلاقیت تیمی كجا رفته بود و توانمندی تاكتیكی ها چه بود؟ تكرار شیوه های تكراری تا كی؟
آقای برانكو طراوت تیمی هم در این بازی گم شده بود، چرا؟ یك نوع بی تفاوتی در تیم حاكم شده بود كه چندان برای فوتبال ما خوشایند نیست و اگر تسری پیدا كند، مشكلات عدیده ای به  وجود خواهد آورد.


دو گل از مقدونیه درجه دو خوردیم كه قابل تحلیل است. هنوز چون تیم های تازه فوتبال یاد گرفته نمی دانیم چگونه باید به دفاع برویم و چگونه زمانی كه صاحب توپ شدیم باید بازی را آغاز كنیم. اشتباهات خطی فراوان داشتیم، همسان سازی بازی در بین سه خط وجود نداشت و برای یكبار هم شده نتوانستیم با حركت تیمی به دروازه مقدونیه نزدیك شویم. تفسیر این بازی نتایج خوبی برای شما و تیم ملی ما نخواهد داشت. به انتظار بازی دوم در مقابل توگو می نشینیم.


پاراگوئه در فینال رقابت های فوتبال چهارجانبه تهران
تیم  ملی  فوتبال  پاراگوئه  روزگذشته  با برتری  مقابل  توگو به  دیدارپایانی  رقابت های  فوتبال  چهارجانبه  تهران  صعود كرد.
دراین  بازی  كه  با قضاوت  محسن  تركی  و در ورزشگاه  آزادی  تهران  برگزارشد تیم  پاراگوئه  با نتیجه  پرگل  ۴ بر ۲ حریف  خود را شكست  داد.
گل های  این  دیدار را لوپز در دقایق  ۱۳ و ،۵۱ كارلوس  بونت  ۵۷ و دوسانتوز ۶۷ برای  پاراگوئه  و توره  ۳۳ از روی  نقطه  پنالتی  و كوبرت ۳۶ برای  توگو به  ثمر رساندند

 

لازم به ذکر است که تنها تیم ملی ایران در بین این چهار تیم از ترکیب اصلی خودش استفاده کرد و اتفاقأ مقابل تیم ذخیره های مقدونیه نیز شکست خورد

 

وحید هاشمیان روى نیمكت ننشست
 

 باز هم دایى روزى ناموفق را پشت سر مى گذارد، بى اثر، كند و ساكن اما در نقطه مقابل او وحید پر تحرك و با نشاط بازى مى كند. او بعد از مدت ها یك گل هم براى تیم ملى زده است. عقربه ساعت دقیقه ۷۰ بازى را نشان مى دهد.تیم ملى از حریف عقب افتاده و توان گل زدن را هم ندارد. برانكو قصد سه تعویض همزمان را دارد. اگر همه چیز براساس منطق باشد باید دایى از بازى بیرون بیاید تا عنایتى زوج هاشمیان در خط حمله شود اما برانكو هم دایى ضعیف را بیرون مى كشد هم هاشمیان موفق را.
این تصمیم برانكو تنها یك معنى دارد، او وحید را بیرون مى كشد تا دایى هم از تعویضش كه اتفاقى نادر در فوتبالمان است خیلى ناراحت نشود. تعویضى كه خط حمله ما را كاملاً به هم مى ریزد. نكته جالب اینكه اول هم هاشمیان تعویض مى شود تا خداى ناكرده به كسى برنخورد.شاید به همین دلیل بود كه او لحظاتى بعد از تعویض اش روى نیمكت نشست اما دقایقى بعد به رختكن رفت. او حق داشت كه ناراحت باشد. با این وضعیت مى توان به برانكو و تیمش امیدوار بود؟

 

پاراگوئه با چهار گل به فینال رسید

 

در بازى افتتاحیه بازیهاى چهارجانبه تهران، پاراگوئه توانست با شكست توگو به فینال برسد.
پاراگوئه كه پس از گل اول، دو گل از توگو خورد تا نیمه اول را با شكست به رختكن برود، در شروع نیمه دوم جریان بازى را در دست گرفت و موفق شد سه گل به توگو بزند و با پیروزى چهار بر دو به دیدار فینال صعود كند.
خستگى را در نیمه دوم به راحتى مى شد در ساق هاى یاران توگویى دید. آنها تنها ۱۴ ساعت پیش از شروع بازى و پس از یك پرواز طولانى به تهران رسیده بودند.حالا توگو دو روز براى استراحت وقت دارد تا ظهر یكشنبه در بازى رده بندى به مصاف ایران برود. ایرانى كه با تمام ستارگانش در ورزشگاه آزادى به مقدونیه باخت

 

اعتراض هواداران به عملکرد بسیار ضعیف برانکو در تیم ملی ایران

 

به دنبال شكست تیم ملی فوتبال كشورمان مقابل مقدونیه در تهران تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی تهران نسبت به عملكرد برانكو ایوانكوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال اعتراض كردند

تیم ملی فوتبال روز گذشته در ورزشگاه آزادی و در یك دیدار دوستانه 2بر یك مقابل مقدونیه تن به شكست داد و این در حالی بود كه تیم كشورمان علیرغم در اختیار داشتن كلیه ستارگانش هرگز در حد انتظار ظاهر نشد تا یك شكست تامل برانگیز دیگری در كارنامه فوتبال ایران ثبت شود.

این شكست در شرایطی رخ داد كه طی روزهای اخیر انتقادات بسیاری از برانكو در محافل ورزشی صورت می گیرد و به نظر می رسد این انقادات در روزهای آتی دوچندان شود چراكه پس از پایان دیدار دیروز تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی از عملكرد برانكو انتقاد كردند و شعارهایی را بر علیه او سر دادند.
اما نكته جالب توجه اینكه پس از پایان این دیدار نشست خبری مربیان دو تیم لغو شد و حتی به بازیكنان تیم ملی ایران اعلام شد كه حق مصاحبه ندارند تا به جای پاسخگو بودن عاملان این شكست فرار را بر قرار ترجیح دهند این در حالی است كه خبرنگاران به عنوان نمایندگان افكار عمومی همواره سعی در انعكاس صحیح اخبار حوزه های گوناگون و به ویژه فوتبال دارند.
لغو مصاحبه مطبوعاتی اگر بی احترامی به خبرنگاران و افكار عمومی نیست چه معنای دیگری دارد، امیدواریم این اقدام توجیه قابل قبولی داشته باشد

 

از نکات قابل توجه دیروز عملکرد تماشاگران فوتبال بود که پس از حضور محمد نصرتی شعار دادند : نصرتی گل سوم را بزن !!! هرچند که تماشاگران پس از تعویض دایی با عنایتی ، از این تعویض و بیرون رفتن دایی بسیار خوشحال بودند . در پایان نیز تماشاگران علیه برانکو و مسئولان فدراسیون به خصوص رئیس بسیار ضعیف فدراسیون فوتبال ( محمد دادکان ) شعار دادند

 

شکست تیم ملی ایران با تمام ستارگانش در تهران برابر تیم بسیار ضعیف مقدونیه ( که حتی این تیم نیز با تیم ذخیره ها و زیر 23 ساله های خود به ایران آمده بود ) جای تأسف دارد .

 

لازم به ذکر است که تیم اصلی مقدونیه امروز برابر تیم لیختن اشتاین در اروپا بازی خواهد کرد

 

 

نوشته شده توسط دی جی علی در  شنبه 21 آبان 1384  و ساعت 05:11 ق.ظ

ویرایش شده در -  و ساعت -

(نظر

 


مطالب پیشین...

  خدانگهدار

  Xbox360 به تلفن های همراه راه پیدا كرد

  سی ۱۳۰ به روایت تصویر

  نسخه جدید ایمیل مایکروسافت به صورت آزمایشی راه اندازی شد

  آلبوم جدید قیصر

  كشف راز جنبش منارجنبان

  هكرها از حیله‌ی جدیدی برای تخریب كامپیوترها استفاده می‌كنند

  متاسفانه تنها ۵ هزار نفر

  با این همه ستاره خجالت داره!!

  مدرسه هکرها !!!!!!!!!

  یه عالمه قالب

  بیلیارد حرام اعلام شد !!

  بررسی انواع MP3 پلیرهای رایج بازار

  عذرخواهى‌ استقلالى‌ها از پروین‌

  آلبوم جدی افشین

وبلاگ من ...

  وبلاگ من

  ایمیل من

[yahoo]


بایگانی ...

 نویسندگان

دی جی علی (668)
دی جی محمد (265)


موضوعات

عمومی (109)
موسیقی (106)
هك (40)
اخبار (140)
كامپیوتر (122)
مصاحبه و گفتگو (17)
بازی (22)
عكس (31)
عاشقانه ها (6)
دانلود نرم افزار (46)
ویروس ها ـ باگ ها-امنیت (36)
عبور از پروکسی و فیلتر شکن (4)
سینما (18)
شعر ها (21)
طنز و سرگرمی و موضوعات جالب (37)
حرفای خودمونی! (15)
موزیک ویدئو (17)
ورزشی (75)
علمی (18)
گیتار... (11)
مذهبی (5)
گوشی موبایل ... (12)
حوادث (15)


 آرشیو

دی 1384 (1)
آذر 1384 (4)
آبان 1384 (20)
مهر 1384 (52)
شهریور 1384 (61)
مرداد 1384 (96)
تیر 1384 (241)
خرداد 1384 (212)
اردیبهشت 1384 (121)
فروردین 1384 (104)
اسفند 1383 (21)


صفحات

 

 

لینكستان ...

  متی آبی

  لنز

  یادداشتهای یک دانشجوی کامپیوتر

  بازی دات کام

  پارس كامپیوتر

  کامپیوتر +۱۸

  حالا بیا تو

  کافی نت پاسارگاد

  دانلود نرم افزار و آهنگ

  پاتوق پسران

  دانود رایگان

  مو بایل باز

  نشریه الکترونیکی ایده آل

  شاهزاده ایرانی

  کرجیها

  آموزشی و دانلود

  موسیقی پاپ ایران

  امیرپاشا

  دنیای دانلود(آقا پدی)

  اهد

  شکارچی

  دنیای دانلود

  گربه جاسوس

  امین وند

  ۲۰در۲۰

  hjava

  محسن آن لاین

  تک تجارت

  گروه کامپیوتری پلاگر

  alireza-2

 

لینكدونی ...

مترجم انگلیسی به فارسی متون (-)
اگه دلشو داری ببین (-)
چرا خدا زن آفرید؟ (-)
آلبوم جدید رضا صادقی (پیرهن مشکی) (-)
آلبوم جدید سیاوش قمیشی روزهای بی خاطره (-)
اکسپولیت چیست؟ (-)
وب سایت شخصی علی کریمی (-)
وصیتنامه داریوش کبیر (-)
داستان سیندرلا(طنز) (-)
موزیک ویدئو جدید شادمهر(محال) (-)
تاریخچه پیدایش گیتار (قسمت سوم) (-)
ترجمه فارسی کتاب ۶ هری پاتر (-)
تاریخچه بی بی سی (-)
نامهای اصیل ایرانی (-)
جی میل فارسی شد (-)
تاریخچه پیدایش گیتار (قسمت دوم) (-)
تحکیم وحدت : ۱۸ تیرها فراموش نمی شود (-)
تاریخچه پیدایش گیتار (قسمت اول) (-)
دانلود بهترین آنتی ویروس BitDefener (-)
یه لینک خیلی با حال با این لینک مونیتور ازتون عکس می گیره (-)
احمدی نژاد استعفا داد (-)
جدیدترین كارت گرافیك nvidia (-)
آلبوم كامران و هومن ۲۰ (-)
وب سایت پاكو نوازنده بزرگ گیتار (-)
۱۰ ترانه برتر موسیقی پاپ ایران (-)
تحلیل شعارهای انتخاباتی(طنز انتخاباتی) (-)
دیکشنری انگلیسی به انگلیسی (-)
دیکشنری انگلیسی به فارسی (-)
دیکشنری فارسی به انگلیسی (-)
چت روم همین وبلاگ (-)
خفن ترین سایت طرفداران هری پاتر (-)
یه فیلتر شکن دیگه (-)
دوربین زنده در تقاطع میرداماد مدرس تهران (-)
وبلاگ بهاره رهنما (-)
عوض کردن نام وبلاگ به دات تی کی (-)
ستاد اینترنتی دکتر معین (-)
سایت فارسی مایکروسافت (-)
آلبوم جدید شادمهر (-)
مایکروسافت هم وبلاگ میده!!! (-)
سایت برای دانلود موسیقی (-)
همه چی درباره بازی ها (-)
سرچ ایرانی (-)
جدیدترین فیلتر شکن روز۲۰۰۵ (-)
سایت جدید مایکروسافت برای ما ها (دی جی ها) (-)
سرچ گوگل و یاهو با هم (-)
آرشیو لینكدونی

 

جستجو ...

جستجو در بلاگ

 

خبرنامه ...

 

آمار وبلاگ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل مطالب :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

افراد آنلاین : [online]